MUDr. Ivančíková s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45266590
DIČ: 2022924167
Rudohorská 27, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rudohorská 27, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 2. 12. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/17338/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľudmila Ivančíková od 2. 12. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Ivančíková s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 6 % na 59,2 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 145,7 tis. €.

145,7 tis. €
Tržby
59,2 tis. €
Zisk
75,9 tis. €
Aktíva
66,1 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,5 tis., 2022 58,5 tis., 2023 62,9 tis., 2024 56,0 tis., 2025 59,2 tis.202159,5 tis.202258,5 tis.202362,9 tis.202456,0 tis.202559,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 126,4 tis., 2022 130,3 tis., 2023 148,1 tis., 2024 139,5 tis., 2025 145,7 tis.2021126,4 tis.2022130,3 tis.2023148,1 tis.2024139,5 tis.2025145,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 145,7 tis. € 59,2 tis. €
2024 139,5 tis. € 56,0 tis. €
2023 148,1 tis. € 62,9 tis. €
2022 130,3 tis. € 58,5 tis. €
2021 126,4 tis. € 59,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie66,1 tis. €
  • Záväzky9,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Ivančíková s.r.o. v konkurze?

MUDr. Ivančíková s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Ivančíková s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Ivančíková s.r.o. tržby 145,7 tis. €.

Je firma MUDr. Ivančíková s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Ivančíková s.r.o. dosiahla zisk 59,2 tis. €.

Kde firma MUDr. Ivančíková s.r.o. sídli?

MUDr. Ivančíková s.r.o. má sídlo na adrese Rudohorská 27, Banská Bystrica, 974 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026