LJ Stav s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45258911
DIČ: 2022917688
IČ DPH: SK2022917688
Malacká cesta 39, Stupava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malacká cesta 39, Stupava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 17. 11. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2009
Spisová značka: Sro/61461/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Moric od 9. 2. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LJ Stav s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 54 % na 54,3 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 9,2 mil. €.

9,2 mil. €
Tržby
54,3 tis. €
Zisk
9,4 mil. €
Celkové výnosy
3,2 mil. €
Aktíva
2,2 mil. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
5,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 617,6 tis., 2022 678,7 tis., 2023 111,4 tis., 2024 35,3 tis., 2025 54,3 tis.2021617,6 tis.2022678,7 tis.2023111,4 tis.202435,3 tis.202554,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,4 mil., 2022 13,1 mil., 2023 9,5 mil., 2024 7,0 mil., 2025 9,2 mil.202112,4 mil.202213,1 mil.20239,5 mil.20247,0 mil.20259,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,2 mil. € 54,3 tis. €
2024 7,0 mil. € 35,3 tis. €
2023 9,5 mil. € 111,4 tis. €
2022 13,1 mil. € 678,7 tis. €
2021 12,4 mil. € 617,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok475,0 tis. €
  • Zásoby815,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,9 mil. €
  • Finančné účty18,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy4,2 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie54,3 tis. €
  • Rezervy13,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LJ Stav s. r. o. v konkurze?

LJ Stav s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LJ Stav s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LJ Stav s. r. o. tržby 9,2 mil. €.

Je firma LJ Stav s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LJ Stav s. r. o. dosiahla zisk 54,3 tis. €.

Je LJ Stav s. r. o. platiteľom DPH?

LJ Stav s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LJ Stav s. r. o. sídli?

LJ Stav s. r. o. má sídlo na adrese Malacká cesta 39, Stupava, 900 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026