Boomerang plus, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45252564
DIČ: 2022923507
IČ DPH: SK2022923507
Smetanov háj 288/18, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Smetanov háj 288/18, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.32
Dátum vzniku: 25. 11. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/24674/T
Predmet podnikania (výber): vnútroštátna taxislužba; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta vodiča najviac 8 m… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Lukács od 29. 5. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Boomerang plus, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 33,0 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 30,3 tis. €.

30,3 tis. €
Tržby
33,0 tis. €
Strata
36,1 tis. €
Celkové výnosy
66,0 tis. €
Aktíva
10,2 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
80,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,3 tis., 2022 −2,8 tis., 2023 1,1 tis., 2024 248, 2025 −33,0 tis.20213,3 tis.2022−2,8 tis.20231,1 tis.20242482025−33,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,1 tis., 2022 35,9 tis., 2023 39,8 tis., 2024 33,0 tis., 2025 30,3 tis.202120,1 tis.202235,9 tis.202339,8 tis.202433,0 tis.202530,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 34,6 tis., 2022 35,9 tis., 2023 39,8 tis., 2024 33,0 tis., 2025 36,1 tis.202134,6 tis.202235,9 tis.202339,8 tis.202433,0 tis.202536,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 13, 2024 340, 2025 340202102022020231320243402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 30,3 tis. € -33,0 tis. €
2024 33,0 tis. € 248 €
2023 39,8 tis. € 1,1 tis. €
2022 35,9 tis. € -2,8 tis. €
2021 20,1 tis. € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok43,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky117 €
  • Krátkodobé pohľadávky4,3 tis. €
  • Finančné účty18,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy47,7 tis. €
  • Fondy zo zisku507 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-33,0 tis. €
  • Rezervy692 €
  • Dlhodobé záväzky40,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky14,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Boomerang plus, s. r. o. v konkurze?

Boomerang plus, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Boomerang plus, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Boomerang plus, s. r. o. tržby 30,3 tis. €.

Je firma Boomerang plus, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Boomerang plus, s. r. o. vykázala stratu 33,0 tis. €.

Je Boomerang plus, s. r. o. platiteľom DPH?

Boomerang plus, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Boomerang plus, s. r. o. sídli?

Boomerang plus, s. r. o. má sídlo na adrese Smetanov háj 288/18, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026