I.MAR spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45252491
DIČ: 2022932505
IČ DPH: SK2022932505
Chrenovisko 2679, Rimavská Sobota

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chrenovisko 2679, Rimavská Sobota Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 16. 12. 2009
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 10. 2010
Spisová značka: Sro/17412/S
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Kosorín od 18. 9. 2017
    konateľspoločník
  • Rastislav Ďalog od 24. 1. 2017
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I.MAR spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 11,3 tis. € a tržby jej narástli o 606 % na 782,6 tis. €.

782,6 tis. €
Tržby
11,3 tis. €
Zisk
798,6 tis. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
577,3 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
15,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,2 tis., 2022 −124,3 tis., 2023 −53,4 tis., 2024 −162,5 tis., 2025 11,3 tis.202120,2 tis.2022−124,3 tis.2023−53,4 tis.2024−162,5 tis.202511,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,2 mil., 2023 587,9 tis., 2024 110,9 tis., 2025 782,6 tis.20211,6 mil.20221,2 mil.2023587,9 tis.2024110,9 tis.2025782,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 782,6 tis. € 11,3 tis. €
2024 110,9 tis. € -162,5 tis. €
2023 587,9 tis. € -53,4 tis. €
2022 1,2 mil. € -124,3 tis. €
2021 1,6 mil. € 20,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok337,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok258,8 tis. €
  • Zásoby239,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky513,8 tis. €
  • Finančné účty213,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,9 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie577,3 tis. €
  • Záväzky988,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I.MAR spol. s r.o. v konkurze?

I.MAR spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I.MAR spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I.MAR spol. s r.o. tržby 782,6 tis. €.

Je firma I.MAR spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I.MAR spol. s r.o. dosiahla zisk 11,3 tis. €.

Je I.MAR spol. s r.o. platiteľom DPH?

I.MAR spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I.MAR spol. s r.o. sídli?

I.MAR spol. s r.o. má sídlo na adrese Chrenovisko 2679, Rimavská Sobota, 979 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026