An systems.sk, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45250588
DIČ: 2022903982
IČ DPH: SK2022903982
Požiarna 1048/4, Púchov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Požiarna 1048/4, Púchov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 17. 10. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 11. 2009
Spisová značka: Sro/22181/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; vedenie účtovníctva; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Škorvánek od 17. 10. 2009
    konateľspoločník
  • Viktor Veteška od 17. 10. 2009
    konateľspoločník
  • An systems s.r.o. od 17. 11. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť An systems.sk, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 74 % na 6,4 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
6,4 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
296,3 tis. €
Aktíva
219,9 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
9,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,7 tis., 2022 29,6 tis., 2023 49,3 tis., 2024 24,9 tis., 2025 6,4 tis.202129,7 tis.202229,6 tis.202349,3 tis.202424,9 tis.20256,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 695,4 tis., 2022 843,1 tis., 2023 977,7 tis., 2024 1,1 mil., 2025 1,0 mil.2021695,4 tis.2022843,1 tis.2023977,7 tis.20241,1 mil.20251,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 6,4 tis. €
2024 1,1 mil. € 24,9 tis. €
2023 977,7 tis. € 49,3 tis. €
2022 843,1 tis. € 29,6 tis. €
2021 695,4 tis. € 29,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie219,9 tis. €
  • Záväzky76,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma An systems.sk, s.r.o. v konkurze?

An systems.sk, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma An systems.sk, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala An systems.sk, s.r.o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma An systems.sk, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 An systems.sk, s.r.o. dosiahla zisk 6,4 tis. €.

Je An systems.sk, s.r.o. platiteľom DPH?

An systems.sk, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma An systems.sk, s.r.o. sídli?

An systems.sk, s.r.o. má sídlo na adrese Požiarna 1048/4, Púchov, 020 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026