Management and Language Training s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45244430
DIČ: 2022916995
IČ DPH: SK2022916995
Panská 17, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panská 17, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 21. 10. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 1. 2013
Spisová značka: Sro/60986/B
Predmet podnikania (výber): vydavateľská činnosť; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; reklamné a marketingové služby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roland Pätow od 21. 10. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Management and Language Training s. r. o. v roku 2026 sa prepadla zo zisku do straty 41,8 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 41,5 tis. €.

41,5 tis. €
Tržby
41,8 tis. €
Strata
41,5 tis. €
Celkové výnosy
105,9 tis. €
Aktíva
-256 €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
26,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 2,3 mil., 2023 2,3 mil., 2024 2,2 mil., 2025 3,7 mil., 2026 −41,8 tis.20222,3 mil.20232,3 mil.20242,2 mil.20253,7 mil.2026−41,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 70,9 tis., 2023 84,3 tis., 2024 61,8 tis., 2025 35,5 tis., 2026 41,5 tis.202270,9 tis.202384,3 tis.202461,8 tis.202535,5 tis.202641,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 3,8 mil., 2026 41,5 tis.2022–2023–2024–20253,8 mil.202641,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 340, 2026 3402022–2023–2024–20253402026340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 41,5 tis. € -41,8 tis. €
2025 35,5 tis. € 3,7 mil. €
2024 61,8 tis. € 2,2 mil. €
2023 84,3 tis. € 2,3 mil. €
2022 70,9 tis. € 2,3 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok36,0 tis. €
  • Zásoby675 €
  • Dlhodobé pohľadávky2,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky116 €
  • Finančné účty66,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie931 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy36,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-41,8 tis. €
  • Rezervy7,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky55 €
  • Krátkodobé záväzky98,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Management and Language Training s. r. o. v konkurze?

Management and Language Training s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Management and Language Training s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Management and Language Training s. r. o. tržby 41,5 tis. €.

Je firma Management and Language Training s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Management and Language Training s. r. o. vykázala stratu 41,8 tis. €.

Je Management and Language Training s. r. o. platiteľom DPH?

Management and Language Training s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Management and Language Training s. r. o. sídli?

Management and Language Training s. r. o. má sídlo na adrese Panská 17, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026