AGRO - HÁJ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45241589
DIČ: 2022911913
IČ DPH: SK2022911913
Galvaniho 15/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 15/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46180
Dátum vzniku: 31. 12. 1991
Základné imanie: 100,0 tis. Sk
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2009
Spisová značka: C 6897/MSPH
Predmet podnikania (výber): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Sabo od 1. 4. 2019
    konateľ
  • Ing. Tomáš Kohút od 12. 8. 2024
    konateľ
  • AGRO - HÁJ Mošovce, a.s. od 12. 8. 2022
    spoločník
  • Poľnohospodárske družstvo Mošovce od 12. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AGRO - HÁJ, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 57,6 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 868,8 tis. €.

868,8 tis. €
Tržby
57,6 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
434,0 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
−38,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,5 tis., 2022 22,2 tis., 2023 17,7 tis., 2024 2,6 tis., 2025 57,6 tis.202114,5 tis.202222,2 tis.202317,7 tis.20242,6 tis.202557,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 597,8 tis., 2022 687,8 tis., 2023 625,1 tis., 2024 820,7 tis., 2025 868,8 tis.2021597,8 tis.2022687,8 tis.2023625,1 tis.2024820,7 tis.2025868,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 868,8 tis. € 57,6 tis. €
2024 820,7 tis. € 2,6 tis. €
2023 625,1 tis. € 17,7 tis. €
2022 687,8 tis. € 22,2 tis. €
2021 597,8 tis. € 14,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok88,4 tis. €
  • Zásoby258,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky116,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky424,7 tis. €
  • Finančné účty11,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie134,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie157,5 tis. €
  • Fondy zo zisku7,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov211,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie57,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky600,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie15 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AGRO - HÁJ, s.r.o. v konkurze?

AGRO - HÁJ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AGRO - HÁJ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AGRO - HÁJ, s.r.o. tržby 868,8 tis. €.

Je firma AGRO - HÁJ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AGRO - HÁJ, s.r.o. dosiahla zisk 57,6 tis. €.

Je AGRO - HÁJ, s.r.o. platiteľom DPH?

AGRO - HÁJ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AGRO - HÁJ, s.r.o. sídli?

AGRO - HÁJ, s.r.o. má sídlo na adrese Galvaniho 15/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026