Seis Tatry s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45004455
DIČ: 2023026907
IČ DPH: SK2023026907
Okružná 776/54, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Okružná 776/54, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 23. 4. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2022
Spisová značka: Sro/22906/P
Predmet podnikania (výber): Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boris Glatz od 23. 4. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Seis Tatry s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 3,8 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 41,9 tis. €.

41,9 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
41,9 tis. €
Celkové výnosy
43,1 tis. €
Aktíva
35,9 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
18,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 70, 2022 13,8 tis., 2023 244, 2024 239, 2025 3,8 tis.202170202213,8 tis.2023244202423920253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,9 tis., 2022 78,1 tis., 2023 53,5 tis., 2024 57,5 tis., 2025 41,9 tis.202127,9 tis.202278,1 tis.202353,5 tis.202457,5 tis.202541,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 27,9 tis., 2022 78,1 tis., 2023 53,5 tis., 2024 57,5 tis., 2025 41,9 tis.202127,9 tis.202278,1 tis.202353,5 tis.202457,5 tis.202541,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 13, 2022 3,7 tis., 2023 69, 2024 960, 2025 43920211320223,7 tis.20236920249602025439
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,9 tis. € 3,8 tis. €
2024 57,5 tis. € 239 €
2023 53,5 tis. € 244 €
2022 78,1 tis. € 13,8 tis. €
2021 27,9 tis. € 70 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby4,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,2 tis. €
  • Finančné účty33,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov26,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 tis. €
  • Bankové úvery6,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Seis Tatry s.r.o. v konkurze?

Seis Tatry s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Seis Tatry s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Seis Tatry s.r.o. tržby 41,9 tis. €.

Je firma Seis Tatry s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Seis Tatry s.r.o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je Seis Tatry s.r.o. platiteľom DPH?

Seis Tatry s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Seis Tatry s.r.o. sídli?

Seis Tatry s.r.o. má sídlo na adrese Okružná 776/54, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026