CLEAN CAR SERVIS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45002401
DIČ: 2022920779
IČ DPH: SK2022920779
Kračanská cesta 690/23, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kračanská cesta 690/23, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 24. 11. 2009
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 12. 2009
Spisová značka: Sro/24673/T
Predmet podnikania (výber): údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta vodiča najviac 8 m…; čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Lelkes od 24. 11. 2009
    konateľ
  • Peter Lelkes od 24. 11. 2009
    konateľ
  • Mária Lelkesová od 18. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CLEAN CAR SERVIS s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 41 % na 7,9 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 470,7 tis. €.

470,7 tis. €
Tržby
7,9 tis. €
Zisk
479,5 tis. €
Celkové výnosy
219,3 tis. €
Aktíva
52,6 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
22,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 411, 2022 −74,8 tis., 2023 18,2 tis., 2024 13,4 tis., 2025 7,9 tis.20214112022−74,8 tis.202318,2 tis.202413,4 tis.20257,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 360,2 tis., 2022 358,0 tis., 2023 517,7 tis., 2024 448,3 tis., 2025 470,7 tis.2021360,2 tis.2022358,0 tis.2023517,7 tis.2024448,3 tis.2025470,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 470,7 tis. € 7,9 tis. €
2024 448,3 tis. € 13,4 tis. €
2023 517,7 tis. € 18,2 tis. €
2022 358,0 tis. € -74,8 tis. €
2021 360,2 tis. € 411 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok166,2 tis. €
  • Zásoby12,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,6 tis. €
  • Finančné účty3,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-15,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky82,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky55,7 tis. €
  • Bankové úvery20,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CLEAN CAR SERVIS s.r.o. v konkurze?

CLEAN CAR SERVIS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CLEAN CAR SERVIS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CLEAN CAR SERVIS s.r.o. tržby 470,7 tis. €.

Je firma CLEAN CAR SERVIS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CLEAN CAR SERVIS s.r.o. dosiahla zisk 7,9 tis. €.

Je CLEAN CAR SERVIS s.r.o. platiteľom DPH?

CLEAN CAR SERVIS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CLEAN CAR SERVIS s.r.o. sídli?

CLEAN CAR SERVIS s.r.o. má sídlo na adrese Kračanská cesta 690/23, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026