KM-MED s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44974051
DIČ: 2022890221
Hlavná ulica 4, Krompachy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná ulica 4, Krompachy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 29. 9. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/24367/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulancia s odborným zameraním pediatria

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Emil Halko od 1. 4. 2022
    konateľspoločník
  • MUDr. Jana Halková od 1. 4. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KM-MED s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 120,2 tis. € a tržby jej ostali na 281,4 tis. €.

281,4 tis. €
Tržby
120,2 tis. €
Zisk
281,4 tis. €
Celkové výnosy
159,3 tis. €
Aktíva
125,7 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
92,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,0 tis., 2022 89,8 tis., 2023 133,0 tis., 2024 124,7 tis., 2025 120,2 tis.202126,0 tis.202289,8 tis.2023133,0 tis.2024124,7 tis.2025120,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 187,8 tis., 2022 216,7 tis., 2023 264,3 tis., 2024 280,6 tis., 2025 281,4 tis.2021187,8 tis.2022216,7 tis.2023264,3 tis.2024280,6 tis.2025281,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 281,4 tis. € 120,2 tis. €
2024 280,6 tis. € 124,7 tis. €
2023 264,3 tis. € 133,0 tis. €
2022 216,7 tis. € 89,8 tis. €
2021 187,8 tis. € 26,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok54,8 tis. €
  • Zásoby81 €
  • Krátkodobé pohľadávky25,1 tis. €
  • Finančné účty79,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie120,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky609 €
  • Krátkodobé záväzky6,7 tis. €
  • Bankové úvery26,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KM-MED s.r.o. v konkurze?

KM-MED s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KM-MED s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KM-MED s.r.o. tržby 281,4 tis. €.

Je firma KM-MED s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KM-MED s.r.o. dosiahla zisk 120,2 tis. €.

Kde firma KM-MED s.r.o. sídli?

KM-MED s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná ulica 4, Krompachy, 053 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026