ProfiLIGHT Corporation, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44964714
DIČ: 2022895248
IČ DPH: SK2022895248
Továrenská 4069/44, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 4069/44, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti členských organizácií 94120
Dátum vzniku: 10. 12. 1991
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 10. 2009
Spisová značka: Sro/22062/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Peter Burian od 15. 9. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ProfiLIGHT Corporation, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 79 % na 14,7 tis. € a tržby jej narástli o 157 % na 741,2 tis. €.

741,2 tis. €
Tržby
14,7 tis. €
Zisk
746,7 tis. €
Celkové výnosy
268,8 tis. €
Aktíva
79,0 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
22,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,3 tis., 2022 320, 2023 1,1 tis., 2024 8,2 tis., 2025 14,7 tis.202111,3 tis.202232020231,1 tis.20248,2 tis.202514,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 163,9 tis., 2022 390,5 tis., 2023 395,1 tis., 2024 288,5 tis., 2025 741,2 tis.2021163,9 tis.2022390,5 tis.2023395,1 tis.2024288,5 tis.2025741,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 741,2 tis. € 14,7 tis. €
2024 288,5 tis. € 8,2 tis. €
2023 395,1 tis. € 1,1 tis. €
2022 390,5 tis. € 320 €
2021 163,9 tis. € 11,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby72,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky120,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,0 tis. €
  • Finančné účty66,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy23,1 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov35,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,7 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky700 €
  • Krátkodobé záväzky145,9 tis. €
  • Bankové úvery38,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ProfiLIGHT Corporation, s. r. o. v konkurze?

ProfiLIGHT Corporation, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ProfiLIGHT Corporation, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ProfiLIGHT Corporation, s. r. o. tržby 741,2 tis. €.

Je firma ProfiLIGHT Corporation, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ProfiLIGHT Corporation, s. r. o. dosiahla zisk 14,7 tis. €.

Je ProfiLIGHT Corporation, s. r. o. platiteľom DPH?

ProfiLIGHT Corporation, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ProfiLIGHT Corporation, s. r. o. sídli?

ProfiLIGHT Corporation, s. r. o. má sídlo na adrese Továrenská 4069/44, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026