DM production s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44963335
DIČ: 2022958751
IČ DPH: SK2022958751
Stredná 1068/28, Zálesie

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stredná 1068/28, Zálesie Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 8. 10. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/60773/B
Predmet podnikania (výber): služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniela Šencová od 8. 10. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DM production s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 27 % na 2,4 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 29,8 tis. €.

29,8 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
50,6 tis. €
Aktíva
47,2 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 290, 2022 981, 2023 476, 2024 1,9 tis., 2025 2,4 tis.20212902022981202347620241,9 tis.20252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,1 tis., 2022 32,6 tis., 2023 34,3 tis., 2024 36,4 tis., 2025 29,8 tis.202131,1 tis.202232,6 tis.202334,3 tis.202436,4 tis.202529,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,8 tis. € 2,4 tis. €
2024 36,4 tis. € 1,9 tis. €
2023 34,3 tis. € 476 €
2022 32,6 tis. € 981 €
2021 31,1 tis. € 290 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie47,2 tis. €
  • Záväzky3,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DM production s. r. o. v konkurze?

DM production s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DM production s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DM production s. r. o. tržby 29,8 tis. €.

Je firma DM production s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DM production s. r. o. dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Je DM production s. r. o. platiteľom DPH?

DM production s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DM production s. r. o. sídli?

DM production s. r. o. má sídlo na adrese Stredná 1068/28, Zálesie, 900 28.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026