kamelot.sk, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44957301
DIČ: 2022890089
IČ DPH: SK2022890089
Hurbanova 1003/12, Trebišov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hurbanova 1003/12, Trebišov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 23. 9. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2018
Spisová značka: Sro/24351/V
Predmet podnikania (výber): fotografické služby; prevádzkovanie cestovnej kancelárie; prevádzkovanie cestovnej agentúry …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Patrik Mikula od 23. 9. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť kamelot.sk, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 30,7 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 170,2 tis. €.

170,2 tis. €
Tržby
30,7 tis. €
Zisk
170,2 tis. €
Celkové výnosy
390,3 tis. €
Aktíva
142,2 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
63,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,2 tis., 2022 21,3 tis., 2023 29,6 tis., 2024 21,2 tis., 2025 30,7 tis.2021−10,2 tis.202221,3 tis.202329,6 tis.202421,2 tis.202530,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,7 tis., 2022 108,4 tis., 2023 168,5 tis., 2024 188,4 tis., 2025 170,2 tis.20214,7 tis.2022108,4 tis.2023168,5 tis.2024188,4 tis.2025170,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 170,2 tis. € 30,7 tis. €
2024 188,4 tis. € 21,2 tis. €
2023 168,5 tis. € 29,6 tis. €
2022 108,4 tis. € 21,3 tis. €
2021 4,7 tis. € -10,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok63,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky305,7 tis. €
  • Finančné účty21,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku14,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov92,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky652 €
  • Krátkodobé záväzky247,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie83 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma kamelot.sk, s. r. o. v konkurze?

kamelot.sk, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma kamelot.sk, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala kamelot.sk, s. r. o. tržby 170,2 tis. €.

Je firma kamelot.sk, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 kamelot.sk, s. r. o. dosiahla zisk 30,7 tis. €.

Je kamelot.sk, s. r. o. platiteľom DPH?

kamelot.sk, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma kamelot.sk, s. r. o. sídli?

kamelot.sk, s. r. o. má sídlo na adrese Hurbanova 1003/12, Trebišov, 075 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026