Larsson Consulting, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44956550
DIČ: 2022889880
IČ DPH: SK2022889880
Hospodárska 28, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hospodárska 28, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 22. 9. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 3. 2011
Spisová značka: Sro/62436/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovanie v oblasti obchodu; sprostredkovanie v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Michal Ivanička od 22. 9. 2009
    konateľspoločník
  • Ing.Mgr. Martin Šipoš od 11. 9. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Larsson Consulting, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 32,9 tis. € a tržby jej narástli o 391 % na 122,8 tis. €.

122,8 tis. €
Tržby
32,9 tis. €
Strata
123,3 tis. €
Celkové výnosy
381,8 tis. €
Aktíva
96,7 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
−25,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,8 tis., 2022 5,1 tis., 2023 1,1 tis., 2024 1,1 tis., 2025 −32,9 tis.20218,8 tis.20225,1 tis.20231,1 tis.20241,1 tis.2025−32,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 167,0 tis., 2022 21,0 tis., 2023 20,5 tis., 2024 25,0 tis., 2025 122,8 tis.2021167,0 tis.202221,0 tis.202320,5 tis.202425,0 tis.2025122,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 122,8 tis. € -32,9 tis. €
2024 25,0 tis. € 1,1 tis. €
2023 20,5 tis. € 1,1 tis. €
2022 21,0 tis. € 5,1 tis. €
2021 167,0 tis. € 8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby58,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky54,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky71,5 tis. €
  • Finančné účty197,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov124,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-32,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky285,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Larsson Consulting, s. r. o. v konkurze?

Larsson Consulting, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Larsson Consulting, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Larsson Consulting, s. r. o. tržby 122,8 tis. €.

Je firma Larsson Consulting, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Larsson Consulting, s. r. o. vykázala stratu 32,9 tis. €.

Je Larsson Consulting, s. r. o. platiteľom DPH?

Larsson Consulting, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Larsson Consulting, s. r. o. sídli?

Larsson Consulting, s. r. o. má sídlo na adrese Hospodárska 28, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026