CINERENTAL, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44946341
DIČ: 2022901991
IČ DPH: SK2022901991
Hraničná 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hraničná 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 14. 10. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 11. 2009
Spisová značka: Sro/60881/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michaela Morris od 14. 10. 2009
    konateľspoločník
  • Soňa Churyová od 23. 5. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CINERENTAL, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 618 € a tržby jej klesli o 5 % na 69,8 tis. €.

69,8 tis. €
Tržby
618 €
Strata
93,9 tis. €
Aktíva
84,4 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,5 tis., 2022 12,4 tis., 2023 17,7 tis., 2024 9,6 tis., 2025 −618202131,5 tis.202212,4 tis.202317,7 tis.20249,6 tis.2025−618
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 58,0 tis., 2022 46,3 tis., 2023 65,7 tis., 2024 73,4 tis., 2025 69,8 tis.202158,0 tis.202246,3 tis.202365,7 tis.202473,4 tis.202569,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 69,8 tis. € -618 €
2024 73,4 tis. € 9,6 tis. €
2023 65,7 tis. € 17,7 tis. €
2022 46,3 tis. € 12,4 tis. €
2021 58,0 tis. € 31,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie84,4 tis. €
  • Záväzky9,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CINERENTAL, s. r. o. v konkurze?

CINERENTAL, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CINERENTAL, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CINERENTAL, s. r. o. tržby 69,8 tis. €.

Je firma CINERENTAL, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CINERENTAL, s. r. o. vykázala stratu 618 €.

Je CINERENTAL, s. r. o. platiteľom DPH?

CINERENTAL, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CINERENTAL, s. r. o. sídli?

CINERENTAL, s. r. o. má sídlo na adrese Hraničná 18, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026