FVE DÓRA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44945515
DIČ: 2022900682
IČ DPH: SK2022900682
Na Kope 611/81, Košice-Myslava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Kope 611/81, Košice-Myslava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 5. 9. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 10. 2009
Spisová značka: Sro/24277/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; výroba a dodávka elektriny vyrobenej z obnoviteľných zdrojov výrobným zariadením s celkovým inštalovaným výkonom do 1…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miloš Mařan od 17. 7. 2014
    konateľspoločník
  • Ivana Mařanová od 18. 9. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FVE DÓRA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 135,9 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 234,0 tis. €.

234,0 tis. €
Tržby
135,9 tis. €
Zisk
234,0 tis. €
Celkové výnosy
317,0 tis. €
Aktíva
282,3 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
75,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,5 tis., 2022 151,8 tis., 2023 128,4 tis., 2024 140,9 tis., 2025 135,9 tis.202151,5 tis.2022151,8 tis.2023128,4 tis.2024140,9 tis.2025135,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 409,8 tis., 2022 247,5 tis., 2023 234,8 tis., 2024 228,7 tis., 2025 234,0 tis.2021409,8 tis.2022247,5 tis.2023234,8 tis.2024228,7 tis.2025234,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 234,0 tis. € 135,9 tis. €
2024 228,7 tis. € 140,9 tis. €
2023 234,8 tis. € 128,4 tis. €
2022 247,5 tis. € 151,8 tis. €
2021 409,8 tis. € 51,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok29,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,9 tis. €
  • Finančné účty282,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie198 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov140,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie135,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky34,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FVE DÓRA, s.r.o. v konkurze?

FVE DÓRA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FVE DÓRA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FVE DÓRA, s.r.o. tržby 234,0 tis. €.

Je firma FVE DÓRA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FVE DÓRA, s.r.o. dosiahla zisk 135,9 tis. €.

Je FVE DÓRA, s.r.o. platiteľom DPH?

FVE DÓRA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FVE DÓRA, s.r.o. sídli?

FVE DÓRA, s.r.o. má sídlo na adrese Na Kope 611/81, Košice-Myslava, 040 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026