Illichmann Castalloy s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44934203
DIČ: 2022878165
IČ DPH: SK2022878165
Partizánska 81, Žarnovica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska 81, Žarnovica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.53
Dátum vzniku: 28. 8. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 5. 2010
Spisová značka: Sro/18388/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Marián Koprda od 1. 5. 2026
    konateľ
  • alicon Holding GmbH od 25. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Illichmann Castalloy s. r. o. v roku 2026 sa prepadla zo zisku do straty 641,0 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 12,3 mil. €.

12,3 mil. €
Tržby
641,0 tis. €
Strata
12,3 mil. €
Celkové výnosy
9,8 mil. €
Aktíva
4,2 mil. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
24,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 682,8 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,6 mil., 2025 842,7 tis., 2026 −641,0 tis.2022682,8 tis.20231,2 mil.20241,6 mil.2025842,7 tis.2026−641,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 12,9 mil., 2023 16,6 mil., 2024 19,0 mil., 2025 21,4 mil., 2026 12,3 mil.202212,9 mil.202316,6 mil.202419,0 mil.202521,4 mil.202612,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 21,3 mil., 2026 12,3 mil.2022–2023–2024–202521,3 mil.202612,3 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 309,0 tis., 2026 −21,9 tis.2022–2023–2024–2025309,0 tis.2026−21,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 12,3 mil. € -641,0 tis. €
2025 21,4 mil. € 842,7 tis. €
2024 19,0 mil. € 1,6 mil. €
2023 16,6 mil. € 1,2 mil. €
2022 12,9 mil. € 682,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok19,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,2 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok750,0 tis. €
  • Zásoby1,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,8 mil. €
  • Finančné účty28,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie201,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,8 mil. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-641,0 tis. €
  • Rezervy106,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky281,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,1 mil. €
  • Bankové úvery3,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Illichmann Castalloy s. r. o. v konkurze?

Illichmann Castalloy s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Illichmann Castalloy s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Illichmann Castalloy s. r. o. tržby 12,3 mil. €.

Je firma Illichmann Castalloy s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Illichmann Castalloy s. r. o. vykázala stratu 641,0 tis. €.

Je Illichmann Castalloy s. r. o. platiteľom DPH?

Illichmann Castalloy s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Illichmann Castalloy s. r. o. sídli?

Illichmann Castalloy s. r. o. má sídlo na adrese Partizánska 81, Žarnovica, 966 81.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026