ADU.sk, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44931352
DIČ: 2022873347
IČ DPH: SK2022873347
Rajecká 24, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rajecká 24, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 25. 8. 2009
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2009
Spisová značka: Sro/60035/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; vedenie účtovníctva; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Tomšík od 25. 8. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ADU.sk, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 50 % na 22,4 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 272,6 tis. €.

272,6 tis. €
Tržby
22,4 tis. €
Zisk
272,7 tis. €
Celkové výnosy
169,0 tis. €
Aktíva
130,3 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
52,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 18,5 tis., 2023 29,2 tis., 2024 45,1 tis., 2025 22,4 tis.20211,6 tis.202218,5 tis.202329,2 tis.202445,1 tis.202522,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 196,3 tis., 2022 201,9 tis., 2023 240,5 tis., 2024 265,0 tis., 2025 272,6 tis.2021196,3 tis.2022201,9 tis.2023240,5 tis.2024265,0 tis.2025272,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 272,6 tis. € 22,4 tis. €
2024 265,0 tis. € 45,1 tis. €
2023 240,5 tis. € 29,2 tis. €
2022 201,9 tis. € 18,5 tis. €
2021 196,3 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok43,2 tis. €
  • Zásoby191 €
  • Krátkodobé pohľadávky23,0 tis. €
  • Finančné účty102,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov96,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,4 tis. €
  • Rezervy9,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky14,0 tis. €
  • Bankové úvery14,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ADU.sk, s. r. o. v konkurze?

ADU.sk, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ADU.sk, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ADU.sk, s. r. o. tržby 272,6 tis. €.

Je firma ADU.sk, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ADU.sk, s. r. o. dosiahla zisk 22,4 tis. €.

Je ADU.sk, s. r. o. platiteľom DPH?

ADU.sk, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ADU.sk, s. r. o. sídli?

ADU.sk, s. r. o. má sídlo na adrese Rajecká 24, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026