PROPAGANDA PRODUCTION s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44930984
DIČ: 2022875624
IČ DPH: SK2022875624
29. augusta 12, Rožňava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 29. augusta 12, Rožňava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 27. 8. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2010
Spisová značka: Sro/24229/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Tőzsér od 27. 8. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PROPAGANDA PRODUCTION s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 39 % na 12,9 tis. € a tržby jej ostali na 141,8 tis. €.

141,8 tis. €
Tržby
12,9 tis. €
Zisk
85,8 tis. €
Aktíva
18,9 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,3 tis., 2022 2,4 tis., 2023 −3,0 tis., 2024 21,0 tis., 2025 12,9 tis.2021−5,3 tis.20222,4 tis.2023−3,0 tis.202421,0 tis.202512,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 179,5 tis., 2022 146,0 tis., 2023 40,3 tis., 2024 141,3 tis., 2025 141,8 tis.2021179,5 tis.2022146,0 tis.202340,3 tis.2024141,3 tis.2025141,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 141,8 tis. € 12,9 tis. €
2024 141,3 tis. € 21,0 tis. €
2023 40,3 tis. € -3,0 tis. €
2022 146,0 tis. € 2,4 tis. €
2021 179,5 tis. € -5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,9 tis. €
  • Záväzky66,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PROPAGANDA PRODUCTION s.r.o. v konkurze?

PROPAGANDA PRODUCTION s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PROPAGANDA PRODUCTION s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PROPAGANDA PRODUCTION s.r.o. tržby 141,8 tis. €.

Je firma PROPAGANDA PRODUCTION s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PROPAGANDA PRODUCTION s.r.o. dosiahla zisk 12,9 tis. €.

Je PROPAGANDA PRODUCTION s.r.o. platiteľom DPH?

PROPAGANDA PRODUCTION s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PROPAGANDA PRODUCTION s.r.o. sídli?

PROPAGANDA PRODUCTION s.r.o. má sídlo na adrese 29. augusta 12, Rožňava, 048 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026