Energy 14 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44926871
DIČ: 2022895545
IČ DPH: SK2022895545
Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 18. 9. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 2. 2011
Spisová značka: Sro/72485/B
Predmet podnikania (výber): výroba a dodávka elektriny vyrobenej z obnoviteľných zdrojov výrobným zariadením s celkovým inštalovaným výkonom do 1…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Stratený od 26. 1. 2016
    konateľ
  • Mgr. Petra Adamcová od 9. 11. 2012
    konateľ
  • Peter Martinkovič od 8. 2. 2011
    konateľ
  • P. A. EnergoConsulting, s. r. o. od 26. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Energy 14 s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 180,2 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 293,8 tis. €.

293,8 tis. €
Tržby
180,2 tis. €
Zisk
293,8 tis. €
Celkové výnosy
197,1 tis. €
Aktíva
185,7 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
78,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 116,2 tis., 2022 −3,8 tis., 2023 69,1 tis., 2024 189,5 tis., 2025 180,2 tis.2021116,2 tis.2022−3,8 tis.202369,1 tis.2024189,5 tis.2025180,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 474,4 tis., 2022 324,9 tis., 2023 297,3 tis., 2024 309,1 tis., 2025 293,8 tis.2021474,4 tis.2022324,9 tis.2023297,3 tis.2024309,1 tis.2025293,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 293,8 tis. € 180,2 tis. €
2024 309,1 tis. € 189,5 tis. €
2023 297,3 tis. € 69,1 tis. €
2022 324,9 tis. € -3,8 tis. €
2021 474,4 tis. € 116,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby13,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky40,7 tis. €
  • Finančné účty142,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie180,2 tis. €
  • Rezervy280 €
  • Krátkodobé záväzky11,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Energy 14 s. r. o. v konkurze?

Energy 14 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Energy 14 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Energy 14 s. r. o. tržby 293,8 tis. €.

Je firma Energy 14 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Energy 14 s. r. o. dosiahla zisk 180,2 tis. €.

Je Energy 14 s. r. o. platiteľom DPH?

Energy 14 s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Energy 14 s. r. o. sídli?

Energy 14 s. r. o. má sídlo na adrese Bratislava.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026