USYS Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44908806
DIČ: 2022874997
IČ DPH: SK2022874997
Partizánska cesta 73, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska cesta 73, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 29. 8. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 9. 2009
Spisová značka: Sro/16946/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Fábry od 29. 8. 2009
    konateľ
  • UTILITIES SYSTEMS s.r.o. od 16. 1. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť USYS Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 81 % na 18,5 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 569,3 tis. €.

569,3 tis. €
Tržby
18,5 tis. €
Zisk
569,3 tis. €
Celkové výnosy
626,8 tis. €
Aktíva
514,3 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
91,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 103,5 tis., 2022 96,2 tis., 2023 156,7 tis., 2024 96,3 tis., 2025 18,5 tis.2021103,5 tis.202296,2 tis.2023156,7 tis.202496,3 tis.202518,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 485,1 tis., 2022 497,2 tis., 2023 565,6 tis., 2024 519,1 tis., 2025 569,3 tis.2021485,1 tis.2022497,2 tis.2023565,6 tis.2024519,1 tis.2025569,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 569,3 tis. € 18,5 tis. €
2024 519,1 tis. € 96,3 tis. €
2023 565,6 tis. € 156,7 tis. €
2022 497,2 tis. € 96,2 tis. €
2021 485,1 tis. € 103,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky344,5 tis. €
  • Finančné účty282,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov490,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,5 tis. €
  • Rezervy14,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky98,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma USYS Slovakia, s. r. o. v konkurze?

USYS Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma USYS Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala USYS Slovakia, s. r. o. tržby 569,3 tis. €.

Je firma USYS Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 USYS Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 18,5 tis. €.

Je USYS Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

USYS Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma USYS Slovakia, s. r. o. sídli?

USYS Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Partizánska cesta 73, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026