ATELIER AA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44900929
DIČ: 2022868276
IČ DPH: SK2022868276
Škultétyho 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Škultétyho 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16
Dátum vzniku: 23. 7. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2010
Spisová značka: Sro/59795/B
Predmet podnikania (výber): príprava a vypracovanie technických návrhov, grafické a kresličské práce; nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora; inžinierska činnosť - poskytovanie poradenstva investorom a vlastníkom nehnuteľností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing.arch. Igor Skýpala od 7. 8. 2009
    konateľspoločník
  • Ján Maľa od 7. 8. 2009
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ATELIER AA s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 441 % na 5,2 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 46,7 tis. €.

46,7 tis. €
Tržby
5,2 tis. €
Zisk
74,5 tis. €
Aktíva
36,3 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 1,1 tis., 2023 828, 2024 959, 2025 5,2 tis.20211,4 tis.20221,1 tis.2023828202495920255,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,1 tis., 2022 41,5 tis., 2023 51,0 tis., 2024 33,3 tis., 2025 46,7 tis.202153,1 tis.202241,5 tis.202351,0 tis.202433,3 tis.202546,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,7 tis. € 5,2 tis. €
2024 33,3 tis. € 959 €
2023 51,0 tis. € 828 €
2022 41,5 tis. € 1,1 tis. €
2021 53,1 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie36,3 tis. €
  • Záväzky38,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ATELIER AA s. r. o. v konkurze?

ATELIER AA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ATELIER AA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ATELIER AA s. r. o. tržby 46,7 tis. €.

Je firma ATELIER AA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ATELIER AA s. r. o. dosiahla zisk 5,2 tis. €.

Je ATELIER AA s. r. o. platiteľom DPH?

ATELIER AA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ATELIER AA s. r. o. sídli?

ATELIER AA s. r. o. má sídlo na adrese Škultétyho 18, Bratislava, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026