UNISA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44887531
DIČ: 2022862160
IČ DPH: SK2022862160
Radlinského 31, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Radlinského 31, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 1. 8. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2009
Spisová značka: Sro/24082/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo kúpa tovaru na účely jeho predaja iným …; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Grobarčík od 1. 8. 2009
    konateľspoločník
  • Mgr. Magdalena Grobarčíková od 1. 8. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UNISA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 46 % na 9,8 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 914,2 tis. €.

914,2 tis. €
Tržby
9,8 tis. €
Zisk
932,0 tis. €
Celkové výnosy
606,9 tis. €
Aktíva
333,4 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
37,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,5 tis., 2022 59,3 tis., 2023 9,5 tis., 2024 18,3 tis., 2025 9,8 tis.202111,5 tis.202259,3 tis.20239,5 tis.202418,3 tis.20259,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 891,4 tis., 2022 1,5 mil., 2023 1,1 mil., 2024 1,1 mil., 2025 914,2 tis.2021891,4 tis.20221,5 mil.20231,1 mil.20241,1 mil.2025914,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 914,2 tis. € 9,8 tis. €
2024 1,1 mil. € 18,3 tis. €
2023 1,1 mil. € 9,5 tis. €
2022 1,5 mil. € 59,3 tis. €
2021 891,4 tis. € 11,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok432,2 tis. €
  • Zásoby82,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky7,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky80,0 tis. €
  • Finančné účty1,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov317,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,8 tis. €
  • Rezervy6,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky49,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky145,7 tis. €
  • Bankové úvery72,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UNISA, s.r.o. v konkurze?

UNISA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UNISA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UNISA, s.r.o. tržby 914,2 tis. €.

Je firma UNISA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UNISA, s.r.o. dosiahla zisk 9,8 tis. €.

Je UNISA, s.r.o. platiteľom DPH?

UNISA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UNISA, s.r.o. sídli?

UNISA, s.r.o. má sídlo na adrese Radlinského 31, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026