EMER group, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44885989
DIČ: 2022874678
IČ DPH: SK2022874678
Lipského 1155/2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lipského 1155/2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.42
Dátum vzniku: 20. 8. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2010
Spisová značka: Sro/59963/B
Predmet podnikania (výber): sťahovacie služby; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Rabčan od 20. 8. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EMER group, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 50 % na 25,4 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 116,0 tis. €.

116,0 tis. €
Tržby
25,4 tis. €
Zisk
117,0 tis. €
Celkové výnosy
419,1 tis. €
Aktíva
411,5 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
75,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,7 tis., 2022 34,2 tis., 2023 27,5 tis., 2024 50,6 tis., 2025 25,4 tis.202116,7 tis.202234,2 tis.202327,5 tis.202450,6 tis.202525,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 122,8 tis., 2022 145,5 tis., 2023 113,4 tis., 2024 145,8 tis., 2025 116,0 tis.2021122,8 tis.2022145,5 tis.2023113,4 tis.2024145,8 tis.2025116,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 116,0 tis. € 25,4 tis. €
2024 145,8 tis. € 50,6 tis. €
2023 113,4 tis. € 27,5 tis. €
2022 145,5 tis. € 34,2 tis. €
2021 122,8 tis. € 16,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky230 €
  • Krátkodobé pohľadávky8,9 tis. €
  • Finančné účty398,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov380,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,4 tis. €
  • Rezervy558 €
  • Dlhodobé záväzky768 €
  • Krátkodobé záväzky6,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EMER group, s.r.o. v konkurze?

EMER group, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EMER group, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EMER group, s.r.o. tržby 116,0 tis. €.

Je firma EMER group, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EMER group, s.r.o. dosiahla zisk 25,4 tis. €.

Je EMER group, s.r.o. platiteľom DPH?

EMER group, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EMER group, s.r.o. sídli?

EMER group, s.r.o. má sídlo na adrese Lipského 1155/2, Bratislava, 841 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026