PeSys, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44885164
DIČ: 2022880761
IČ DPH: SK2022880761
Komárňanská 202/36, Veľký Meder

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komárňanská 202/36, Veľký Meder Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 12. 8. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2015
Spisová značka: Sro/24185/T
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petra Konkoľová od 12. 8. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PeSys, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 118 % na 62,3 tis. € a tržby jej narástli o 55 % na 83,9 tis. €.

83,9 tis. €
Tržby
62,3 tis. €
Zisk
131,1 tis. €
Aktíva
127,7 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 80,1 tis., 2022 54,0 tis., 2023 12,5 tis., 2024 28,5 tis., 2025 62,3 tis.202180,1 tis.202254,0 tis.202312,5 tis.202428,5 tis.202562,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 142,6 tis., 2022 89,8 tis., 2023 34,8 tis., 2024 54,2 tis., 2025 83,9 tis.2021142,6 tis.202289,8 tis.202334,8 tis.202454,2 tis.202583,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 83,9 tis. € 62,3 tis. €
2024 54,2 tis. € 28,5 tis. €
2023 34,8 tis. € 12,5 tis. €
2022 89,8 tis. € 54,0 tis. €
2021 142,6 tis. € 80,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie127,7 tis. €
  • Záväzky3,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PeSys, s.r.o. v konkurze?

PeSys, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PeSys, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PeSys, s.r.o. tržby 83,9 tis. €.

Je firma PeSys, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PeSys, s.r.o. dosiahla zisk 62,3 tis. €.

Je PeSys, s.r.o. platiteľom DPH?

PeSys, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PeSys, s.r.o. sídli?

PeSys, s.r.o. má sídlo na adrese Komárňanská 202/36, Veľký Meder, 932 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026