Moto-StyleMX, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44879954
DIČ: 2022869068
IČ DPH: SK2022869068
Veľkomoravská 2495/2A, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľkomoravská 2495/2A, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 7. 8. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2009
Spisová značka: Sro/21933/R
Predmet podnikania (výber): fotografické služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marta Vranková od 7. 8. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Moto-StyleMX, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 293 € a tržby jej klesli o 72 % na 68,8 tis. €.

68,8 tis. €
Tržby
293 €
Strata
72,4 tis. €
Aktíva
49,7 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −505, 2022 9,4 tis., 2023 9,2 tis., 2024 14,8 tis., 2025 −2932021−50520229,4 tis.20239,2 tis.202414,8 tis.2025−293
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 229,8 tis., 2022 209,8 tis., 2023 217,2 tis., 2024 243,8 tis., 2025 68,8 tis.2021229,8 tis.2022209,8 tis.2023217,2 tis.2024243,8 tis.202568,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 68,8 tis. € -293 €
2024 243,8 tis. € 14,8 tis. €
2023 217,2 tis. € 9,2 tis. €
2022 209,8 tis. € 9,4 tis. €
2021 229,8 tis. € -505 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie49,7 tis. €
  • Záväzky22,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Moto-StyleMX, s. r. o. v konkurze?

Moto-StyleMX, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Moto-StyleMX, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Moto-StyleMX, s. r. o. tržby 68,8 tis. €.

Je firma Moto-StyleMX, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Moto-StyleMX, s. r. o. vykázala stratu 293 €.

Je Moto-StyleMX, s. r. o. platiteľom DPH?

Moto-StyleMX, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Moto-StyleMX, s. r. o. sídli?

Moto-StyleMX, s. r. o. má sídlo na adrese Veľkomoravská 2495/2A, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026