R & P. s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44878842
DIČ: 2022875448
IČ DPH: SK2022875448
Pútnická 7568/46, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pútnická 7568/46, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52260
Dátum vzniku: 18. 5. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 5. 2010
Spisová značka: Sro/59943/B
Predmet podnikania (výber): vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb; výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav…; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Rendko od 19. 8. 2009
    konateľspoločník
  • Ing. arch. Radka Švecová od 19. 8. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R & P. s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 58 % na 11,5 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 813,4 tis. €.

813,4 tis. €
Tržby
11,5 tis. €
Zisk
820,9 tis. €
Celkové výnosy
837,1 tis. €
Aktíva
115,4 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
7,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,5 tis., 2022 12,7 tis., 2023 12,9 tis., 2024 7,3 tis., 2025 11,5 tis.202115,5 tis.202212,7 tis.202312,9 tis.20247,3 tis.202511,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,8 mil., 2023 320,4 tis., 2024 681,8 tis., 2025 813,4 tis.20211,2 mil.20221,8 mil.2023320,4 tis.2024681,8 tis.2025813,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 813,4 tis. € 11,5 tis. €
2024 681,8 tis. € 7,3 tis. €
2023 320,4 tis. € 12,9 tis. €
2022 1,8 mil. € 12,7 tis. €
2021 1,2 mil. € 15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok429,8 tis. €
  • Zásoby11,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky80,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky269,5 tis. €
  • Finančné účty44,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov98,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,5 tis. €
  • Rezervy635 €
  • Krátkodobé záväzky721,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R & P. s. r. o. v konkurze?

R & P. s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R & P. s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R & P. s. r. o. tržby 813,4 tis. €.

Je firma R & P. s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R & P. s. r. o. dosiahla zisk 11,5 tis. €.

Je R & P. s. r. o. platiteľom DPH?

R & P. s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R & P. s. r. o. sídli?

R & P. s. r. o. má sídlo na adrese Pútnická 7568/46, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, 841 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026