EXTERIER SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44847963
DIČ: 2022851457
IČ DPH: SK2022851457
Novozámocká 138, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novozámocká 138, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 8. 7. 2009
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 7. 2009
Spisová značka: Sro/24824/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Peter Fábry od 8. 7. 2009
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Andraščík od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EXTERIER SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 48 % na 3,7 tis. € a tržby jej ostali na 231,4 tis. €.

231,4 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
231,6 tis. €
Celkové výnosy
284,0 tis. €
Aktíva
79,7 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
20,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 3,4 tis., 2023 3,6 tis., 2024 2,5 tis., 2025 3,7 tis.20212,3 tis.20223,4 tis.20233,6 tis.20242,5 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 708,2 tis., 2022 426,1 tis., 2023 359,4 tis., 2024 232,1 tis., 2025 231,4 tis.2021708,2 tis.2022426,1 tis.2023359,4 tis.2024232,1 tis.2025231,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 231,4 tis. € 3,7 tis. €
2024 232,1 tis. € 2,5 tis. €
2023 359,4 tis. € 3,6 tis. €
2022 426,1 tis. € 3,4 tis. €
2021 708,2 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby61,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky190,7 tis. €
  • Finančné účty32,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov66,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky786 €
  • Krátkodobé záväzky163,2 tis. €
  • Bankové úvery40,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EXTERIER SK, s.r.o. v konkurze?

EXTERIER SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EXTERIER SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EXTERIER SK, s.r.o. tržby 231,4 tis. €.

Je firma EXTERIER SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EXTERIER SK, s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je EXTERIER SK, s.r.o. platiteľom DPH?

EXTERIER SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EXTERIER SK, s.r.o. sídli?

EXTERIER SK, s.r.o. má sídlo na adrese Novozámocká 138, Nitra, 949 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026