ALESTEPHARM s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44840543
DIČ: 2022887834
IČ DPH: SK2022887834
Na križovatkách 35/D, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na križovatkách 35/D, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 8. 7. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2009
Spisová značka: Sro/59317/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Štefan Vidlár od 8. 7. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ALESTEPHARM s. r. o. v roku 2025 dosiahla zisk 32,4 tis. € a tržby dosiahli 946,2 tis. €.

946,2 tis. €
Tržby
32,4 tis. €
Zisk
947,1 tis. €
Celkové výnosy
417,1 tis. €
Aktíva
108,2 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
12,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 8,3 tis., 2021 29,0 tis., 2022 49,2 tis., 2023 36,7 tis., 2025 32,4 tis.20208,3 tis.202129,0 tis.202249,2 tis.202336,7 tis.202532,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 1,0 mil., 2021 995,9 tis., 2022 936,4 tis., 2023 810,7 tis., 2025 946,2 tis.20201,0 mil.2021995,9 tis.2022936,4 tis.2023810,7 tis.2025946,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 946,2 tis. € 32,4 tis. €
2023 810,7 tis. € 36,7 tis. €
2022 936,4 tis. € 49,2 tis. €
2021 995,9 tis. € 29,0 tis. €
2020 1,0 mil. € 8,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok45,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok97,4 tis. €
  • Zásoby68,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,1 tis. €
  • Finančné účty152,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov70,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie32,4 tis. €
  • Rezervy6,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky265,5 tis. €
  • Bankové úvery33,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie7 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALESTEPHARM s. r. o. v konkurze?

ALESTEPHARM s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALESTEPHARM s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ALESTEPHARM s. r. o. tržby 946,2 tis. €.

Je firma ALESTEPHARM s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ALESTEPHARM s. r. o. dosiahla zisk 32,4 tis. €.

Je ALESTEPHARM s. r. o. platiteľom DPH?

ALESTEPHARM s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ALESTEPHARM s. r. o. sídli?

ALESTEPHARM s. r. o. má sídlo na adrese Na križovatkách 35/D, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026