SynCare Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44820399
DIČ: 2022882708
IČ DPH: SK2022882708
Eisnerova 13, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Eisnerova 13, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 20. 8. 2009
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2010
Spisová značka: Sro/59951/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Kirka od 20. 8. 2009
    konateľspoločník
  • Zuzana Kirková od 20. 8. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SynCare Slovakia, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,5 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 609,9 tis. €.

609,9 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Strata
611,0 tis. €
Celkové výnosy
199,9 tis. €
Aktíva
74,1 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
10,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 1,1 tis., 2023 2,7 tis., 2024 20,1 tis., 2025 −1,5 tis.20212,2 tis.20221,1 tis.20232,7 tis.202420,1 tis.2025−1,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 429,8 tis., 2022 536,4 tis., 2023 627,7 tis., 2024 641,6 tis., 2025 609,9 tis.2021429,8 tis.2022536,4 tis.2023627,7 tis.2024641,6 tis.2025609,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 609,9 tis. € -1,5 tis. €
2024 641,6 tis. € 20,1 tis. €
2023 627,7 tis. € 2,7 tis. €
2022 536,4 tis. € 1,1 tis. €
2021 429,8 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok93,7 tis. €
  • Zásoby56,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,3 tis. €
  • Finančné účty30,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,7 tis. €
  • Fondy zo zisku670 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov68,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,5 tis. €
  • Rezervy164 €
  • Dlhodobé záväzky23,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky92,9 tis. €
  • Bankové úvery9,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SynCare Slovakia, s. r. o. v konkurze?

SynCare Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SynCare Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SynCare Slovakia, s. r. o. tržby 609,9 tis. €.

Je firma SynCare Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SynCare Slovakia, s. r. o. vykázala stratu 1,5 tis. €.

Je SynCare Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

SynCare Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SynCare Slovakia, s. r. o. sídli?

SynCare Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Eisnerova 13, Bratislava, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026