BATTERIES GROUP s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44811241
DIČ: 2022831855
IČ DPH: SK2022831855
Podkonice 250, Podkonice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podkonice 250, Podkonice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.63
Dátum vzniku: 6. 6. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2009
Spisová značka: Sro/16598/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Slobodníková od 10. 6. 2009
    konateľ
  • Rastislav Slobodník od 6. 6. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BATTERIES GROUP s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 20,3 tis. € a tržby jej narástli o 61 % na 210,6 tis. €.

210,6 tis. €
Tržby
20,3 tis. €
Zisk
70,9 tis. €
Aktíva
46,8 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,8 tis., 2022 5,5 tis., 2023 −4,8 tis., 2024 1,4 tis., 2025 20,3 tis.20217,8 tis.20225,5 tis.2023−4,8 tis.20241,4 tis.202520,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 168,4 tis., 2022 185,6 tis., 2023 106,0 tis., 2024 130,4 tis., 2025 210,6 tis.2021168,4 tis.2022185,6 tis.2023106,0 tis.2024130,4 tis.2025210,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 210,6 tis. € 20,3 tis. €
2024 130,4 tis. € 1,4 tis. €
2023 106,0 tis. € -4,8 tis. €
2022 185,6 tis. € 5,5 tis. €
2021 168,4 tis. € 7,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie46,8 tis. €
  • Záväzky24,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BATTERIES GROUP s.r.o. v konkurze?

BATTERIES GROUP s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BATTERIES GROUP s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BATTERIES GROUP s.r.o. tržby 210,6 tis. €.

Je firma BATTERIES GROUP s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BATTERIES GROUP s.r.o. dosiahla zisk 20,3 tis. €.

Je BATTERIES GROUP s.r.o. platiteľom DPH?

BATTERIES GROUP s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BATTERIES GROUP s.r.o. sídli?

BATTERIES GROUP s.r.o. má sídlo na adrese Podkonice 250, Podkonice, 976 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026