BEMI TN, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44802021
DIČ: 2022845506
IČ DPH: SK2022845506
Inovecká 1124/9, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Inovecká 1124/9, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 26. 10. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 12. 2025
Spisová značka: Sro/21800/R
Predmet podnikania (výber): vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia; Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Berec od 30. 6. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BEMI TN, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 13,4 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 147,9 tis. €.

147,9 tis. €
Tržby
13,4 tis. €
Zisk
150,2 tis. €
Celkové výnosy
233,7 tis. €
Aktíva
209,2 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
55,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,6 tis., 2022 21,9 tis., 2023 23,8 tis., 2024 16,4 tis., 2025 13,4 tis.202119,6 tis.202221,9 tis.202323,8 tis.202416,4 tis.202513,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 120,8 tis., 2022 118,8 tis., 2023 147,7 tis., 2024 160,0 tis., 2025 147,9 tis.2021120,8 tis.2022118,8 tis.2023147,7 tis.2024160,0 tis.2025147,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 147,9 tis. € 13,4 tis. €
2024 160,0 tis. € 16,4 tis. €
2023 147,7 tis. € 23,8 tis. €
2022 118,8 tis. € 21,9 tis. €
2021 120,8 tis. € 19,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,9 tis. €
  • Finančné účty220,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov190,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,4 tis. €
  • Rezervy2,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky14,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BEMI TN, s. r. o. v konkurze?

BEMI TN, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BEMI TN, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BEMI TN, s. r. o. tržby 147,9 tis. €.

Je firma BEMI TN, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BEMI TN, s. r. o. dosiahla zisk 13,4 tis. €.

Je BEMI TN, s. r. o. platiteľom DPH?

BEMI TN, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BEMI TN, s. r. o. sídli?

BEMI TN, s. r. o. má sídlo na adrese Inovecká 1124/9, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026