Micromill SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44799802
DIČ: 2022826157
IČ DPH: SK2022826157
Ulica 29. augusta 2999/12, Holíč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica 29. augusta 2999/12, Holíč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba chemikálií a chemických produktov 20.12
Dátum vzniku: 28. 5. 2009
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 5. 2009
Spisová značka: Sro/27856/T
Predmet podnikania (výber): výroba výrobkov z plastov; výroba plastového prachu pre povrchovú úpravu; výroba práškovej farby pre povrchovú úpravu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Paedr. Lucia Wollnerová od 26. 9. 2016
    konateľ
  • Peter Miša od 28. 5. 2009
    konateľspoločník
  • Ing. Igor Wollner od 30. 12. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Micromill SK, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 37,6 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 774,4 tis. €.

774,4 tis. €
Tržby
37,6 tis. €
Zisk
793,3 tis. €
Celkové výnosy
332,7 tis. €
Aktíva
155,2 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
43,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 93,0 tis., 2022 8,7 tis., 2023 114,1 tis., 2024 −53,1 tis., 2025 37,6 tis.202193,0 tis.20228,7 tis.2023114,1 tis.2024−53,1 tis.202537,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 949,0 tis., 2022 737,3 tis., 2023 898,3 tis., 2024 742,1 tis., 2025 774,4 tis.2021949,0 tis.2022737,3 tis.2023898,3 tis.2024742,1 tis.2025774,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 774,4 tis. € 37,6 tis. €
2024 742,1 tis. € -53,1 tis. €
2023 898,3 tis. € 114,1 tis. €
2022 737,3 tis. € 8,7 tis. €
2021 949,0 tis. € 93,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok44,1 tis. €
  • Zásoby160,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky53,3 tis. €
  • Finančné účty73,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov101,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie37,6 tis. €
  • Rezervy2,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky163,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Micromill SK, s. r. o. v konkurze?

Micromill SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Micromill SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Micromill SK, s. r. o. tržby 774,4 tis. €.

Je firma Micromill SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Micromill SK, s. r. o. dosiahla zisk 37,6 tis. €.

Je Micromill SK, s. r. o. platiteľom DPH?

Micromill SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Micromill SK, s. r. o. sídli?

Micromill SK, s. r. o. má sídlo na adrese Ulica 29. augusta 2999/12, Holíč, 908 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026