Lotus lounge, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44776136
DIČ: 2022823330
IČ DPH: SK2022823330
Kuzmányho 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kuzmányho 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.51
Dátum vzniku: 14. 5. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/58354/B
Predmet podnikania (výber): výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry - joga; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Natália Bogdalíková od 17. 8. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lotus lounge, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 6,8 tis. € a tržby jej narástli o 41 % na 35,5 tis. €.

35,5 tis. €
Tržby
6,8 tis. €
Zisk
18,0 tis. €
Aktíva
17,2 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −6,7 tis., 2022 401, 2023 2,2 tis., 2024 −2,2 tis., 2025 6,8 tis.2021−6,7 tis.202240120232,2 tis.2024−2,2 tis.20256,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 23,3 tis., 2022 25,8 tis., 2023 26,9 tis., 2024 25,2 tis., 2025 35,5 tis.202123,3 tis.202225,8 tis.202326,9 tis.202425,2 tis.202535,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 35,5 tis. € 6,8 tis. €
2024 25,2 tis. € -2,2 tis. €
2023 26,9 tis. € 2,2 tis. €
2022 25,8 tis. € 401 €
2021 23,3 tis. € -6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,2 tis. €
  • Záväzky796 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lotus lounge, s. r. o. v konkurze?

Lotus lounge, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lotus lounge, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lotus lounge, s. r. o. tržby 35,5 tis. €.

Je firma Lotus lounge, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lotus lounge, s. r. o. dosiahla zisk 6,8 tis. €.

Je Lotus lounge, s. r. o. platiteľom DPH?

Lotus lounge, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lotus lounge, s. r. o. sídli?

Lotus lounge, s. r. o. má sídlo na adrese Kuzmányho 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026