RA-KOM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44771304
DIČ: 2022845660
IČ DPH: SK2022845660
Malodunajská 46, Moča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malodunajská 46, Moča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.42
Dátum vzniku: 24. 6. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2010
Spisová značka: Sro/24751/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • László Tölgyesi od 25. 4. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RA-KOM s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 103 % na 18,0 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 141,4 tis. €.

141,4 tis. €
Tržby
18,0 tis. €
Zisk
175,7 tis. €
Celkové výnosy
224,3 tis. €
Aktíva
69,3 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
−5,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,8 tis., 2022 23,9 tis., 2023 12,2 tis., 2024 8,9 tis., 2025 18,0 tis.2021−1,8 tis.202223,9 tis.202312,2 tis.20248,9 tis.202518,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 244,6 tis., 2022 309,3 tis., 2023 225,4 tis., 2024 119,2 tis., 2025 141,4 tis.2021244,6 tis.2022309,3 tis.2023225,4 tis.2024119,2 tis.2025141,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 141,4 tis. € 18,0 tis. €
2024 119,2 tis. € 8,9 tis. €
2023 225,4 tis. € 12,2 tis. €
2022 309,3 tis. € 23,9 tis. €
2021 244,6 tis. € -1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie69,3 tis. €
  • Záväzky155,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RA-KOM s.r.o. v konkurze?

RA-KOM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RA-KOM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RA-KOM s.r.o. tržby 141,4 tis. €.

Je firma RA-KOM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RA-KOM s.r.o. dosiahla zisk 18,0 tis. €.

Je RA-KOM s.r.o. platiteľom DPH?

RA-KOM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RA-KOM s.r.o. sídli?

RA-KOM s.r.o. má sídlo na adrese Malodunajská 46, Moča, 946 37.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026