Intellica, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44767757
DIČ: 2022834627
IČ DPH: SK2022834627
Ligurčeková 8, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ligurčeková 8, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 26. 5. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2010
Spisová značka: Sro/58544/B
Predmet podnikania (výber): organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Intellica, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 87 % na 6,7 tis. € a tržby jej narástli o 95 % na 65,0 tis. €.

65,0 tis. €
Tržby
6,7 tis. €
Strata
43,7 tis. €
Aktíva
15,0 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 438,7 tis., 2022 2,6 tis., 2023 828,6 tis., 2024 −53,6 tis., 2025 −6,7 tis.2021438,7 tis.20222,6 tis.2023828,6 tis.2024−53,6 tis.2025−6,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 199,6 tis., 2023 118,3 tis., 2024 33,3 tis., 2025 65,0 tis.20211,5 mil.2022199,6 tis.2023118,3 tis.202433,3 tis.202565,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,0 tis. € -6,7 tis. €
2024 33,3 tis. € -53,6 tis. €
2023 118,3 tis. € 828,6 tis. €
2022 199,6 tis. € 2,6 tis. €
2021 1,5 mil. € 438,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,0 tis. €
  • Záväzky28,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Intellica, s. r. o. v konkurze?

Intellica, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Intellica, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Intellica, s. r. o. tržby 65,0 tis. €.

Je firma Intellica, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Intellica, s. r. o. vykázala stratu 6,7 tis. €.

Je Intellica, s. r. o. platiteľom DPH?

Intellica, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Intellica, s. r. o. sídli?

Intellica, s. r. o. má sídlo na adrese Ligurčeková 8, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026