HELLADA SLOVAKIA s.r.o.

IČO 44754825 · DIČ 2022831987

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Robotnícka 79, Senica
Odvetvie (NACE)
Maloobchod · 47.75
Dátum vzniku
2009-06-02
Tržby 2024
445,3 tis. €
Výsledok hospodárenia 2024
6,9 tis. €
Základné imanie
5,0 tis. €
DPH
Nespoľahlivý platiteľ
Spisová značka
Sro/23857/T

Hlavný predmet podnikania
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2024 445,3 tis. € 6,9 tis. €
2023 554,7 tis. € 9,1 tis. €
2022 505,5 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma HELLADA SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

HELLADA SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HELLADA SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala HELLADA SLOVAKIA s.r.o. tržby 445,3 tis. €.

Je HELLADA SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

HELLADA SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH, ale je vedená ako nespoľahlivý platiteľ.

Kde firma HELLADA SLOVAKIA s.r.o. sídli?

HELLADA SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Robotnícka 79, Senica, 90501.