BAQUEIRA BERET, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44743351
DIČ: 2022813606
Dulovo námestie 893/4, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dulovo námestie 893/4, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 24. 4. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/58066/B
Predmet podnikania (výber): poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu, služieb, zákaziek, reklamy; technicko- realizačné zabezpečenie pri realizácii projektov a štrukturálnych nástrojov EÚ v rozsahu voľnej živnosti; poradenská činnosť v oblasti projektov pre štrukturálne nástroje EÚ v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Tomáš Pintér od 24. 4. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BAQUEIRA BERET, s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 8 % na 514 € a tržby jej ostali na 1 €.

1 €
Tržby
514 €
Strata
13,0 tis. €
Aktíva
12,0 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,5 tis., 2022 −1,0 tis., 2023 −95, 2024 −475, 2025 −5142021−1,5 tis.2022−1,0 tis.2023−952024−4752025−514
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 tis., 2022 0, 2023 0, 2024 1, 2025 120212,0 tis.20220202302024120251
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 0, 2023 0,2021–20220202302024–2025–
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 0, 2023 0,2021–20220202302024–2025–
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1 € -514 €
2024 1 € -475 €
2023 0 € -95 €
2022 0 € -1,0 tis. €
2021 2,0 tis. € -1,5 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,0 tis. €
  • Záväzky1,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAQUEIRA BERET, s. r. o. v konkurze?

BAQUEIRA BERET, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAQUEIRA BERET, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BAQUEIRA BERET, s. r. o. tržby 1 €.

Je firma BAQUEIRA BERET, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BAQUEIRA BERET, s. r. o. vykázala stratu 514 €.

Kde firma BAQUEIRA BERET, s. r. o. sídli?

BAQUEIRA BERET, s. r. o. má sídlo na adrese Dulovo námestie 893/4, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 19. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026