SI - ZA partner, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44742614
DIČ: 2022811109
IČ DPH: SK2022811109
Štefánikova 54, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 54, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 18. 4. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 11. 2009
Spisová značka: Sro/24357/N
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Silvia Zajičková od 18. 4. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SI - ZA partner, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 123,0 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 214,1 tis. €.

214,1 tis. €
Tržby
123,0 tis. €
Zisk
220,4 tis. €
Celkové výnosy
609,6 tis. €
Aktíva
590,1 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
80,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 77,0 tis., 2022 82,2 tis., 2023 77,2 tis., 2024 112,9 tis., 2025 123,0 tis.202177,0 tis.202282,2 tis.202377,2 tis.2024112,9 tis.2025123,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 232,1 tis., 2022 206,1 tis., 2023 203,8 tis., 2024 243,8 tis., 2025 214,1 tis.2021232,1 tis.2022206,1 tis.2023203,8 tis.2024243,8 tis.2025214,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 214,1 tis. € 123,0 tis. €
2024 243,8 tis. € 112,9 tis. €
2023 203,8 tis. € 77,2 tis. €
2022 206,1 tis. € 82,2 tis. €
2021 232,1 tis. € 77,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok98,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok117,4 tis. €
  • Zásoby6,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky9,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky58,9 tis. €
  • Finančné účty319,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov461,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie123,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,2 tis. €
  • Bankové úvery7,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SI - ZA partner, s.r.o. v konkurze?

SI - ZA partner, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SI - ZA partner, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SI - ZA partner, s.r.o. tržby 214,1 tis. €.

Je firma SI - ZA partner, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SI - ZA partner, s.r.o. dosiahla zisk 123,0 tis. €.

Je SI - ZA partner, s.r.o. platiteľom DPH?

SI - ZA partner, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SI - ZA partner, s.r.o. sídli?

SI - ZA partner, s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova 54, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026