HRC SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44742487
DIČ: 2022816378
IČ DPH: SK2022816378
Ligetská 17, Handlová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ligetská 17, Handlová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.29
Dátum vzniku: 1. 5. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 5. 2009
Spisová značka: Sro/21581/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál; predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a desti… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Iveta Žilová od 1. 5. 2015
    konateľ
  • Božena Hricová od 14. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HRC SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 644 % na 19,3 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 554,8 tis. €.

554,8 tis. €
Tržby
19,3 tis. €
Zisk
554,9 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
67,5 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
37,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 66,6 tis., 2022 28,1 tis., 2023 18,1 tis., 2024 2,6 tis., 2025 19,3 tis.202166,6 tis.202228,1 tis.202318,1 tis.20242,6 tis.202519,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 892,1 tis., 2022 462,4 tis., 2023 544,4 tis., 2024 503,9 tis., 2025 554,8 tis.2021892,1 tis.2022462,4 tis.2023544,4 tis.2024503,9 tis.2025554,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 554,8 tis. € 19,3 tis. €
2024 503,9 tis. € 2,6 tis. €
2023 544,4 tis. € 18,1 tis. €
2022 462,4 tis. € 28,1 tis. €
2021 892,1 tis. € 66,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok817,2 tis. €
  • Zásoby149,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,4 tis. €
  • Finančné účty89,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-7,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,3 tis. €
  • Rezervy12,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky14,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky623,8 tis. €
  • Bankové úvery344,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HRC SK, s. r. o. v konkurze?

HRC SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HRC SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HRC SK, s. r. o. tržby 554,8 tis. €.

Je firma HRC SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HRC SK, s. r. o. dosiahla zisk 19,3 tis. €.

Je HRC SK, s. r. o. platiteľom DPH?

HRC SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HRC SK, s. r. o. sídli?

HRC SK, s. r. o. má sídlo na adrese Ligetská 17, Handlová, 972 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026