ŠAFO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44734972
DIČ: 2022811824
IČ DPH: SK2022811824
Nové Osady 100, Veľké Úľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nové Osady 100, Veľké Úľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 18. 4. 2009
Základné imanie: 15,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 5. 2009
Spisová značka: Sro/23634/T
Predmet podnikania (výber): výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Imrich Šafárik od 18. 4. 2009
    konateľspoločník
  • Miroslav Šafárik od 18. 4. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŠAFO s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 36,9 tis. € a tržby jej klesli o 75 % na 32,3 tis. €.

32,3 tis. €
Tržby
36,9 tis. €
Strata
32,8 tis. €
Celkové výnosy
410,9 tis. €
Aktíva
191,3 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
32,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 3,6 tis., 2023 2,1 tis., 2024 4,8 tis., 2025 −36,9 tis.20211,2 tis.20223,6 tis.20232,1 tis.20244,8 tis.2025−36,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 204,6 tis., 2022 218,0 tis., 2023 136,1 tis., 2024 127,0 tis., 2025 32,3 tis.2021204,6 tis.2022218,0 tis.2023136,1 tis.2024127,0 tis.202532,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 32,3 tis. € -36,9 tis. €
2024 127,0 tis. € 4,8 tis. €
2023 136,1 tis. € 2,1 tis. €
2022 218,0 tis. € 3,6 tis. €
2021 204,6 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok70,0 tis. €
  • Zásoby322,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,2 tis. €
  • Finančné účty5,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie507 €

Pasíva

  • Základné imanie15,6 tis. €
  • Kapitálové fondy168,5 tis. €
  • Fondy zo zisku1,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov42,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-36,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky218,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŠAFO s.r.o. v konkurze?

ŠAFO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŠAFO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŠAFO s.r.o. tržby 32,3 tis. €.

Je firma ŠAFO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŠAFO s.r.o. vykázala stratu 36,9 tis. €.

Je ŠAFO s.r.o. platiteľom DPH?

ŠAFO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ŠAFO s.r.o. sídli?

ŠAFO s.r.o. má sídlo na adrese Nové Osady 100, Veľké Úľany, 925 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026