CEDER SHOES, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44734051
DIČ: 2022825068
IČ DPH: SK2022825068
Dolnozoborská 14, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolnozoborská 14, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.42
Dátum vzniku: 14. 5. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 8. 2009
Spisová značka: Sro/24515/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Zachar od 14. 5. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CEDER SHOES, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 68 % na 14,9 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 719,9 tis. €.

719,9 tis. €
Tržby
14,9 tis. €
Zisk
721,6 tis. €
Celkové výnosy
275,9 tis. €
Aktíva
53,9 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
8,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 2,1 tis., 2023 7,2 tis., 2024 8,9 tis., 2025 14,9 tis.20211,7 tis.20222,1 tis.20237,2 tis.20248,9 tis.202514,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 625,8 tis., 2022 703,6 tis., 2023 798,7 tis., 2024 820,3 tis., 2025 719,9 tis.2021625,8 tis.2022703,6 tis.2023798,7 tis.2024820,3 tis.2025719,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 719,9 tis. € 14,9 tis. €
2024 820,3 tis. € 8,9 tis. €
2023 798,7 tis. € 7,2 tis. €
2022 703,6 tis. € 2,1 tis. €
2021 625,8 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby85,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky188,4 tis. €
  • Finančné účty2,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy3,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov30,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,9 tis. €
  • Rezervy1,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky94,2 tis. €
  • Bankové úvery124,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CEDER SHOES, s.r.o. v konkurze?

CEDER SHOES, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CEDER SHOES, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CEDER SHOES, s.r.o. tržby 719,9 tis. €.

Je firma CEDER SHOES, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CEDER SHOES, s.r.o. dosiahla zisk 14,9 tis. €.

Je CEDER SHOES, s.r.o. platiteľom DPH?

CEDER SHOES, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CEDER SHOES, s.r.o. sídli?

CEDER SHOES, s.r.o. má sídlo na adrese Dolnozoborská 14, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026