URA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44727054
DIČ: 2022807578
IČ DPH: SK2022807578
Pekná cesta 2459/19, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pekná cesta 2459/19, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 7. 4. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 9. 2009
Spisová značka: Sro/57826/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Denys Nomerovskyi od 4. 8. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť URA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 74 % na 16,4 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 7,7 tis. €.

7,7 tis. €
Tržby
16,4 tis. €
Strata
533 €
Aktíva
-7,1 tis. €
Vlastné imanie

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 tis., 2022 132,2 tis., 2023 2,2 tis., 2024 −9,4 tis., 2025 −16,4 tis.20212,3 tis.2022132,2 tis.20232,2 tis.2024−9,4 tis.2025−16,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 50,3 tis., 2022 618,6 tis., 2023 21,2 tis., 2024 9,3 tis., 2025 7,7 tis.202150,3 tis.2022618,6 tis.202321,2 tis.20249,3 tis.20257,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,7 tis. € -16,4 tis. €
2024 9,3 tis. € -9,4 tis. €
2023 21,2 tis. € 2,2 tis. €
2022 618,6 tis. € 132,2 tis. €
2021 50,3 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-7,1 tis. €
  • Záväzky7,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma URA, s. r. o. v konkurze?

URA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma URA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala URA, s. r. o. tržby 7,7 tis. €.

Je firma URA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 URA, s. r. o. vykázala stratu 16,4 tis. €.

Je URA, s. r. o. platiteľom DPH?

URA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma URA, s. r. o. sídli?

URA, s. r. o. má sídlo na adrese Pekná cesta 2459/19, Bratislava - mestská časť Rača, 831 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026