Sarana Pharm s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44718071
DIČ: 2022824276
IČ DPH: SK2022824276
Ligetská 2, Handlová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ligetská 2, Handlová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 14. 5. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 7. 2009
Spisová značka: Sro/21621/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Gúlik od 14. 5. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sarana Pharm s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 29 % na 5,8 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 133,9 tis. €.

133,9 tis. €
Tržby
5,8 tis. €
Zisk
125,7 tis. €
Celkové výnosy
225,3 tis. €
Aktíva
104,1 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
29,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 2,1 tis., 2023 5,0 tis., 2024 4,5 tis., 2025 5,8 tis.20212,4 tis.20222,1 tis.20235,0 tis.20244,5 tis.20255,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 93,2 tis., 2022 97,4 tis., 2023 130,5 tis., 2024 147,5 tis., 2025 133,9 tis.202193,2 tis.202297,4 tis.2023130,5 tis.2024147,5 tis.2025133,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 133,9 tis. € 5,8 tis. €
2024 147,5 tis. € 4,5 tis. €
2023 130,5 tis. € 5,0 tis. €
2022 97,4 tis. € 2,1 tis. €
2021 93,2 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok186,2 tis. €
  • Zásoby30,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,4 tis. €
  • Finančné účty2,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy16,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov76,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky106,9 tis. €
  • Bankové úvery3,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sarana Pharm s.r.o. v konkurze?

Sarana Pharm s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sarana Pharm s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sarana Pharm s.r.o. tržby 133,9 tis. €.

Je firma Sarana Pharm s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sarana Pharm s.r.o. dosiahla zisk 5,8 tis. €.

Je Sarana Pharm s.r.o. platiteľom DPH?

Sarana Pharm s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sarana Pharm s.r.o. sídli?

Sarana Pharm s.r.o. má sídlo na adrese Ligetská 2, Handlová, 972 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026