PANÓNIA SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44707975
DIČ: 2022840391
IČ DPH: SK2022840391
Komjatická 2A, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komjatická 2A, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 6. 5. 2009
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2009
Spisová značka: Sro/24486/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; podnikateľské poradenstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Norbert Agg od 16. 8. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť PANÓNIA SK, s.r.o. v roku 2024 vykázala stratu 27,2 tis. € a tržby dosiahli 25,5 tis. €.

25,5 tis. €
Tržby
27,2 tis. €
Strata
256,1 tis. €
Aktíva
254,6 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2013 11,6 tis., 2014 12,9 tis., 2019 −140,5 tis., 2020 −94,2 tis., 2024 −27,2 tis.201311,6 tis.201412,9 tis.2019−140,5 tis.2020−94,2 tis.2024−27,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2013 58,9 tis., 2014 428,0 tis., 2019 782,5 tis., 2020 851,0 tis., 2024 25,5 tis.201358,9 tis.2014428,0 tis.2019782,5 tis.2020851,0 tis.202425,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 25,5 tis. € -27,2 tis. €
2020 851,0 tis. € -94,2 tis. €
2019 782,5 tis. € -140,5 tis. €
2014 428,0 tis. € 12,9 tis. €
2013 58,9 tis. € 11,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie254,6 tis. €
  • Záväzky1,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PANÓNIA SK, s.r.o. v konkurze?

PANÓNIA SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PANÓNIA SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala PANÓNIA SK, s.r.o. tržby 25,5 tis. €.

Je firma PANÓNIA SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 PANÓNIA SK, s.r.o. vykázala stratu 27,2 tis. €.

Je PANÓNIA SK, s.r.o. platiteľom DPH?

PANÓNIA SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PANÓNIA SK, s.r.o. sídli?

PANÓNIA SK, s.r.o. má sídlo na adrese Komjatická 2A, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026