LUXUS 2009, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44707525
DIČ: 2022812165
Dolné Semerovce 96, Dolné Semerovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolné Semerovce 96, Dolné Semerovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 8. 4. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/24286/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); prenájom strojov, zariadení, motorových vozidiel a iných dopravných prostriedkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gergely Kincses od 8. 4. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2018

Spoločnosť LUXUS 2009, s.r.o. v roku 2018 zvýšila zisk o 86 % na 25,8 tis. € a tržby jej narástli o 97 % na 103,5 tis. €.

103,5 tis. €
Tržby
25,8 tis. €
Zisk
901,5 tis. €
Aktíva
79,4 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2014 10,5 tis., 2015 22,1 tis., 2016 12,6 tis., 2017 13,9 tis., 2018 25,8 tis.201410,5 tis.201522,1 tis.201612,6 tis.201713,9 tis.201825,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2014 586,7 tis., 2015 183,2 tis., 2016 64,7 tis., 2017 52,6 tis., 2018 103,5 tis.2014586,7 tis.2015183,2 tis.201664,7 tis.201752,6 tis.2018103,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2018 103,5 tis. € 25,8 tis. €
2017 52,6 tis. € 13,9 tis. €
2016 64,7 tis. € 12,6 tis. €
2015 183,2 tis. € 22,1 tis. €
2014 586,7 tis. € 10,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2018

Pasíva

  • Vlastné imanie79,4 tis. €
  • Záväzky822,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUXUS 2009, s.r.o. v konkurze?

LUXUS 2009, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUXUS 2009, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 mala LUXUS 2009, s.r.o. tržby 103,5 tis. €.

Je firma LUXUS 2009, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 LUXUS 2009, s.r.o. dosiahla zisk 25,8 tis. €.

Kde firma LUXUS 2009, s.r.o. sídli?

LUXUS 2009, s.r.o. má sídlo na adrese Dolné Semerovce 96, Dolné Semerovce, 935 85.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026