CARLING SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44698844
DIČ: 2022800956
IČ DPH: SK2022800956
Porubského 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Porubského 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.31
Dátum vzniku: 3. 4. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2009
Spisová značka: Sro/88329/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Oplatek od 3. 4. 2009
    konateľspoločník
  • CARLING, spol. s r. o. od 25. 6. 2022
    spoločník
  • Miroslav Linek od 13. 2. 2018
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CARLING SK, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 54,1 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 3,2 mil. €.

3,2 mil. €
Tržby
54,1 tis. €
Strata
3,2 mil. €
Celkové výnosy
819,5 tis. €
Aktíva
302,8 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
15,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,4 tis., 2022 72,3 tis., 2023 67,7 tis., 2024 31,1 tis., 2025 −54,1 tis.202132,4 tis.202272,3 tis.202367,7 tis.202431,1 tis.2025−54,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,7 mil., 2022 3,4 mil., 2023 3,6 mil., 2024 3,6 mil., 2025 3,2 mil.20212,7 mil.20223,4 mil.20233,6 mil.20243,6 mil.20253,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,2 mil. € -54,1 tis. €
2024 3,6 mil. € 31,1 tis. €
2023 3,6 mil. € 67,7 tis. €
2022 3,4 mil. € 72,3 tis. €
2021 2,7 mil. € 32,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok103,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok35,0 tis. €
  • Zásoby281,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky3,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky313,6 tis. €
  • Finančné účty65,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov351,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-54,1 tis. €
  • Rezervy31,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky68,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky169,0 tis. €
  • Bankové úvery248,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CARLING SK, s.r.o. v konkurze?

CARLING SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CARLING SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CARLING SK, s.r.o. tržby 3,2 mil. €.

Je firma CARLING SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CARLING SK, s.r.o. vykázala stratu 54,1 tis. €.

Je CARLING SK, s.r.o. platiteľom DPH?

CARLING SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CARLING SK, s.r.o. sídli?

CARLING SK, s.r.o. má sídlo na adrese Porubského 2, Bratislava, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026