Droba & Partners s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44691921
DIČ: 2022838895
IČ DPH: SK2022838895
Palisády 26, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palisády 26, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 4. 6. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 7. 2009
Spisová značka: Sro/58713/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslava Drobová od 18. 10. 2023
    konateľ
  • Juraj Droba od 23. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Droba & Partners s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 58 % na 1,0 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 31,1 tis. €.

31,1 tis. €
Tržby
1,0 tis. €
Zisk
45,2 tis. €
Celkové výnosy
255,1 tis. €
Aktíva
142,7 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
−9,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,3 tis., 2022 −13,6 tis., 2023 18,3 tis., 2024 2,5 tis., 2025 1,0 tis.202129,3 tis.2022−13,6 tis.202318,3 tis.20242,5 tis.20251,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 60,9 tis., 2022 10,1 tis., 2023 41,4 tis., 2024 35,5 tis., 2025 31,1 tis.202160,9 tis.202210,1 tis.202341,4 tis.202435,5 tis.202531,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,1 tis. € 1,0 tis. €
2024 35,5 tis. € 2,5 tis. €
2023 41,4 tis. € 18,3 tis. €
2022 10,1 tis. € -13,6 tis. €
2021 60,9 tis. € 29,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok144,6 tis. €
  • Zásoby49,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,7 tis. €
  • Finančné účty51,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov128,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky102,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky10,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Droba & Partners s. r. o. v konkurze?

Droba & Partners s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Droba & Partners s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Droba & Partners s. r. o. tržby 31,1 tis. €.

Je firma Droba & Partners s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Droba & Partners s. r. o. dosiahla zisk 1,0 tis. €.

Je Droba & Partners s. r. o. platiteľom DPH?

Droba & Partners s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Droba & Partners s. r. o. sídli?

Droba & Partners s. r. o. má sídlo na adrese Palisády 26, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026