TERMONT SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44687443
DIČ: 2022810152
IČ DPH: SK2022810152
Lúčna 157/12, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lúčna 157/12, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 7. 4. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 5. 2009
Spisová značka: Sro/21505/R
Predmet podnikania (výber): klampiarstvo; zámočníctvo; izolatérstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Dadík od 7. 4. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TERMONT SK, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,3 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 117,1 tis. €.

117,1 tis. €
Tržby
1,3 tis. €
Strata
40,2 tis. €
Aktíva
26,0 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,4 tis., 2022 13,8 tis., 2023 9,8 tis., 2024 8,9 tis., 2025 −1,3 tis.202116,4 tis.202213,8 tis.20239,8 tis.20248,9 tis.2025−1,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 122,9 tis., 2022 187,2 tis., 2023 138,6 tis., 2024 98,9 tis., 2025 117,1 tis.2021122,9 tis.2022187,2 tis.2023138,6 tis.202498,9 tis.2025117,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 117,1 tis. € -1,3 tis. €
2024 98,9 tis. € 8,9 tis. €
2023 138,6 tis. € 9,8 tis. €
2022 187,2 tis. € 13,8 tis. €
2021 122,9 tis. € 16,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,0 tis. €
  • Záväzky14,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TERMONT SK, s. r. o. v konkurze?

TERMONT SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TERMONT SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TERMONT SK, s. r. o. tržby 117,1 tis. €.

Je firma TERMONT SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TERMONT SK, s. r. o. vykázala stratu 1,3 tis. €.

Je TERMONT SK, s. r. o. platiteľom DPH?

TERMONT SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TERMONT SK, s. r. o. sídli?

TERMONT SK, s. r. o. má sídlo na adrese Lúčna 157/12, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026