PAMI-mont s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44682964
DIČ: 2022794917
IČ DPH: SK2022794917
Mlynská 6, Veľký Šariš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynská 6, Veľký Šariš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 14. 3. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 4. 2009
Spisová značka: Sro/21376/P
Predmet podnikania (výber): výroba jednoduchých výrobkov z kovu; podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Pavlinská od 14. 10. 2025
    konateľ
  • Miroslav Pavlinský od 14. 3. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAMI-mont s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 3,6 tis. € a tržby jej klesli o 43 % na 111,8 tis. €.

111,8 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
131,6 tis. €
Celkové výnosy
398,8 tis. €
Aktíva
33,9 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
32,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,4 tis., 2022 2,6 tis., 2023 1,5 tis., 2024 3,1 tis., 2025 3,6 tis.20217,4 tis.20222,6 tis.20231,5 tis.20243,1 tis.20253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 207,9 tis., 2022 217,2 tis., 2023 161,1 tis., 2024 197,0 tis., 2025 111,8 tis.2021207,9 tis.2022217,2 tis.2023161,1 tis.2024197,0 tis.2025111,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 111,8 tis. € 3,6 tis. €
2024 197,0 tis. € 3,1 tis. €
2023 161,1 tis. € 1,5 tis. €
2022 217,2 tis. € 2,6 tis. €
2021 207,9 tis. € 7,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,1 tis. €
  • Zásoby65,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky271,9 tis. €
  • Finančné účty5,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie151 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov24,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky340,8 tis. €
  • Bankové úvery20,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAMI-mont s. r. o. v konkurze?

PAMI-mont s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAMI-mont s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAMI-mont s. r. o. tržby 111,8 tis. €.

Je firma PAMI-mont s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAMI-mont s. r. o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je PAMI-mont s. r. o. platiteľom DPH?

PAMI-mont s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PAMI-mont s. r. o. sídli?

PAMI-mont s. r. o. má sídlo na adrese Mlynská 6, Veľký Šariš, 082 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026